Haridus:Louisville'i ülikool, Louisville, Kentucky
Kõrgus / kui pikk? :6 jalga 3 tolli (1,91 m)
Auhind:ACC aasta sportlane, Maxwelli auhind
Rahvus:Ameeriklane
Kehatüüp:Lihaseline
Juuksevärv:Tume
Silmade värv:Pruun

Lamar Jackson on Ameerika jalgpalli tagamängija, kes mängib Rahvusliku Jalgpalliliiga (NFL) Baltimore Ravensi ridades. Jackson mängis ülikoolijalgpalli Louisville'is, kus ta võitis Maxwelli auhinna, Heismani trofee, Walter Campi auhinna ja palju muud. 2019. aastal püstitas ta veerandaja võrra NFL-i hooaja kõige kiiremini jooksvate jardide rekordija frantsiisirekord hooaja enim möödunud touchdownide kohta.

Lamar Jackson: vanus, elulugu, vanemad, perekond, keskkool, kolledž

Lamar Jackson sündis Lamar Demeatrice Jackson juuniorina 7. jaanuaril 1997 Pompano Beachil Floridas . Alates 2019. aastast on tema vanus 22. Ta sündis vanematelt Lamar Jackson seeniorilt (isa) ja Felicia Jonesilt (ema).

Lamar Jacksoni ema

Hariduse omandamiseks läks ta Boynton Beachi keskkooli Boynton Beachil Floridas ja pärast seda käis ta Louisville'i ülikool Louisville'is, Kentucky osariigis.

Lamar Jackson: Kolledži jalgpallikarjäär

2015. aastal pidas ta esmakursuslasena Louisville'is 12 mängu ja tegi kaheksa starti.

Teise aasta jooksul püstitas ta Charlotte 49ersi vastu kaheksa tabamuse kogu kooli rekordi. Ta võitis oma kolledžikarjääri jooksul mitu auhinda ja on üks parimaid mängijaid, kes kunagi oma kolledžis mänginud.

naomi wirthner

Juunioriaastal, 2017. aasta hooajal, pidas ta 13 mängu ja lõpetas 3660 sööduga, 27 tabamust ja 10 vaheltlõiget.

rõõm taylor kõrgus

Jacksoni professionaalne karjäär, Ravens

5. jaanuaril 2018 teatas Lamar, et pääseb 2018. aasta NFL-i drafti. Ta värvati Baltimore Ravens esimeses ringis drafti üldarvestuse 32. kohaga.

Ta tegi oma NFL-i debüüdi, vabastades algkaitsja Joe Flacco teisel poolajal 47-3 võiduga Buffalo Billsi vastu.

18. novembril 2018 sai ta oma esimese NFL-i mängu mängus Cincinnati Bengalsi vastu. Ta läks 13-le 19-le 150 jardi ja vaheltlõikega ning tormas hämmastavalt 117 jardi, mis oli Ravensi rekord, kui veerandkaitsja jooksis hoovid ühe mänguga, mis lõppes lõpuks Ravensi 24–21 võiduga. Hooaja lõpuni kinnitas Jackson end meeskonna olulise osana. Ravensi treenerite staap otsustas loobuda Joe Flacco jaoks kavandatud rünnakustrateegiast ja luua uus filosoofia, mis keskendub Jacksoni spetsiifilistele oskustele.

Hooaja 2019 avamängus Miami Dolphinsi vastu läks Lamar karjääri kõrgeima 324 jardi ja viie tabamuse peale 20st 17-le, mis tegi temast noorima tagamängija, kes saavutas 59–10 võidus täiusliku möödasõitja hinnangu.

Lamar Jackson vs Patriots

Cincinnati Bengalsi vastu lõpetas ta 236 möödasõitu, 152 kiirustades. Ta on mänginud ka 8 mängu, kus tema 637 tormavat jardi viisid Michael Quicki 2006. aasta rekordi 573 kõige paremini veerandajaks.

Hooajal 2019 sai temast viis korda AFC nädala ründemängija (2019: 1. nädal, 9. nädal, 10. nädal, 12. nädal, 15. nädal)

popstaaride viktoriin

Samamoodi oli ta novembri AFC kuu ründemängija.

Lamar Jackson: Netoväärtus, palk, leping

Jacksoni netoväärtus on hinnanguliselt umbes 4 miljonit dollarit. Tema aastapalk on umbes 2,1 miljonit dollarit.

Kaitsja sõlmis Ravensiga nelja-aastase 9 471 648 dollari suuruse lepingu, mis sisaldas 4 968 471 dollari suurust allkirjastamise boonust, garanteeritud 7 575 059 dollarit ja keskmise aastapalka umbes 2 367 912 dollarit.

oliver steele tants

Lamar Jackson: Poiss-sõber, Tutvumisleht

Lamar Jackson on praegu suhtes. Tal on sõbranna nimega Jamie Taylor.

Paar kohtus esmakordselt oma kolledžis ja on sellest ajast peale käinud. Kaks aastat on möödas sellest, kui armas paar on omavahel suhetes.

Kehamõõdud: kõrgus, kaal

Jacksoni kõrgus on umbes 6 jalga 2 tolli ja kaal umbes 96 kg. Lisaks on tal tumedad juuksed ja pruunid silmad.